Zawiercie – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli martwicie się Państwo o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a zarazem chcielibyście żyć w domu komfortowym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, wybierzcie prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Nasza firma specjalizuje się w produkcji energooszczędnych domów szkieletowych, które są tworzone w całości i przekazywane właścicielom "pod klucz".

Najniższa cena za najsolidniejsze technologie

Budowa betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków pogodowych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane to błyskawiczny czas budowy – tylko do 3 miesięcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu i stosowanym nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy bezpieczeństwo na długie lata. Ponadto wszystkie detale wytwarzamy na poszczególnych etapach produkcji, co gwarantuje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Zawierciu

GAMEBODOM jest jedną z przodujących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w kraju. Nasze domy szkieletowe są unikatowe, a w każdym z nich zastosowane są proekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające tradycyjne budownictwo. W projektach proponowanych przez nas domów uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w korzystaniu nawet do 30% miesięcznie. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze spośród wszystkich. Z kolei impregnacja, zapewniająca wytrzymałość i odporność na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

W naszych projektach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdują się także przestronne budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które dają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale spajające życie rodzinne.

Pomyśleliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na wyczerpującą pracę. Dla tych wymagających osób przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas nie tylko w lecie. Nawet w zimowe wieczory można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Gwarantują to nasze maszyny, które posiadają wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! Umożliwiamy sprzedaż w systemie ratalnym i gwarancję na 25 lat. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Zawiercia odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zapoznaj się z naszą ofertą na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/