Żory – Energooszczędne szkieletowe domy drewniane blisko Ciebie

Jeśli cenią Państwo komfort, nowe metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Specjalnością naszej firmy jest produkcja energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najlepsze rozwiązania za najniższą cenę

Budowa betonowych domów zabiera dużo czasu. Dodatkowo, jest to cykl zależny od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami i opłaceniem wielu pracowników. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do 3 miesięcy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne detale wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numerem 1 w Żorach

GAMEBODOM jest jedną z wiodących firm w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych niepowtarzalnych domach szkieletowych zastosowane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonowe budownictwo. W projektach naszych domów stosujemy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe czy pompy ciepła. Dają one gwarancję oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, z którego budujemy jest najlepsze na rynku. Z kolei impregnacja, dająca wytrzymałość i niewrażliwość na pleśń i pozostałe zanieczyszczenia jest potwierdzona deklaracją jakości.

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy całoroczne małe i kameralne domki jednorodzinne, jak Marceli I, Marceli II lub trochę większe z dodatkowymi pomieszczeniami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Budynki te mają w cenie całkowitą instalację elektryczną.

W naszych projektach energooszczędnych domów znajdują się także przestronne budynki z piętrem, projektowane z myślą o większych rodzinach, które zapewniają komfort i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale spajające życie rodzinne.

GAMEBODOM posiada też projekty dla osób potrzebujących większej wygody ze względu na wykonywaną pracę. Takim osobom proponujemy prefabrykowane domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, łączące w sobie przytulność z awangardą.

Dla tych, którzy uwielbiają letniskowe domy energooszczędne przygotowaliśmy wyjątkowy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia, w którym komfortem można cieszyć się przez wszystkie pory roku. Nawet w zimie można korzystać z ich uroku, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które posiadają wszystkie możliwe atesty i certyfikaty.

Każde otoczenie jest odpowiednie dla naszych unikalnych drewnianych domów szkieletowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Żor rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Zobacz na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/ nasze energooszczędne i ekologiczne domy z drewna, które wyróżniają się stylem i wykonaniem.