Żywiec – energooszczędne szkieletowe domy drewniane tuż przy Tobie

Jeśli cenią Państwo wygodę, nowoczesne metody w zakresie technologii, ale zależy Państwu na środowisku naturalnym, postawcie na prefabrykowane całoroczne domy drewniane GAMEBODOM. Profesją naszej firmy jest budowa energooszczędnych domów szkieletowych, które są produkowane w całości i oddawane właścicielom „pod klucz”.

Najniższa cena za najlepsze technologie

Budowa betonowych domów to żmudny proces. Dodatkowo, jest to proces uzależniony od warunków atmosferycznych, ponadto wiąże się z potrzebnymi pozwoleniami i zatrudnieniem wielu osób. Energooszczędne drewniane domy prefabrykowane gwarantują skrócenie czasu budowy do trzech miesięcy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu spokój na długie lata. Ponadto potrzebne komponenty wyrabiamy na poszczególnych etapach produkcji, co daje Państwu oszczędność czasu.

Całoroczne ekologiczne domy – numer 1 w Żywcu

Nasza firma jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw w budowie tzw. norweskich lub kanadyjskich domów drewnianych w Polsce. W naszych wyjątkowych domach szkieletowych wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania technologiczne wyprzedzające betonową architekturę. W projektach naszych budynków uwzględniamy m.in. rekuperacje, kolektory słoneczne, kominki keramzytowe i pompy ciepła. Dają one zapewnienie oszczędności w eksploatacji nawet do 30% miesięcznie. Drewno, którego używamy jest najlepsze spośród wszystkich. Impregnacja, którą drewno jest pokrywane jest potwierdzona deklaracją jakości. Daje trwałość, odporność na wilgoć i wiele innych chorobotwórczych czynników.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach znalazły się małe i przytulne całoroczne domy jednorodzinne takie jak Marceli I, Marceli II lub nieco większe z ekstra pokojami – Emmanuel I oraz Emmanuel II. Mają one w cenie kompletną instalację elektryczną.

W naszych propozycjach energooszczędnych domów znajdują się również duże budynki z piętrem, przeznaczone dla większych rodzin, które zapewniają wygodę i prywatność. Są to: Gamebo 88, Adrianna 3, KORNEL VENERGO, E2 Economic, Liv 7, Lea II, Leosia G1. Są to jedyne w swoim rodzaju domy szkieletowe, gdyż w każdym z nich zostały użyte inne detale spajające życie rodzinne.

Nie zapomnieliśmy również o wymagających klientach oraz takich, potrzebujących więcej wygody ze względu na intensywną pracę. Dla takich wymagających klientów przygotowaliśmy domy drewniane EX 11 G2, EX 13, Karmela II, Marcel G2, które łączą w sobie nastrojowość z nowoczesnością.

Tym, którzy cenią sobie letniskowe domy energooszczędne, dedykujemy całoroczny rekreacyjny pawilon Basia. Można w nim spędzać wyjątkowo czas podczas całego roku. Nawet w zimowe wieczory można cieszyć się ich urokiem, ponieważ są w pełni bezpieczne. Zapewniają to nasze maszyny, które otrzymały wszystkie dostępne atesty i certyfikaty.

Nasze drewniane domy szkieletowe przepięknie prezentują się w każdym miejscu. Sprawdź szczegóły naszej oferty już teraz! u nas otrzymasz gwarancję na 25 lat i możliwość kupna domu na raty. Namawiamy do kontaktu. Nasi pracownicy z Żywca rozwieją każdą Państwa wątpliwość.

Sprawdź, jakie domy szkieletowe przygotowaliśmy do Ciebie na https://gamebodom.pl/domy-drewniane-szkieletowe/